Duyurular

Değerli arkadaşlarım merhabalar,

TÜBİTAK STAR Programı kapsamında projelerimizde çalışmak için yapılan başvuru sayısı oldukça yüksektir. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz.

Sizlere gönderdiğimiz değerlendirme formlarını doldurup gönderen ve özgeçmiş (CV) ekleyen arkadaşlarımızın sayısının yüksekliğine istinaden, daha ayrıntılı bir değerlendirme sürecine yönelmek zorunda kaldık.

STAR projesi bizler için aynı zamanda, kendi geleceğini hazırlamaya çalışan bilim insanı adaylarımızın ilk adımlarından biridir. Bu nedenle, potansiyel bilim insanlarımız ile başlangıç yapabileceğimiz STAR Projesi sürecinde, mümkün olduğunca özenli ve nesnel olma gayreti içindeyiz.

Projelerimizde yer almak isteyen arkadaşlarımızı daha yakından tanıyabilmek için Zoom üzerinden kısa bir çevrimiçi görüşme de yapmak istiyoruz.

Çevrimiçi Görüşme Bilgileri:

1- Zoom görüşme bağlantısı aşağıda verilmiştir.

2- Toplantıya katılacak öğrenci arkadaşlarımız görüşmeye tek tek alınacaktır.

3- Görüşme sonrası projede yer alabileceğine karar verilen arkadaşlarımızın isimleri http://mobis.hacettepe.edu.tr/tubitak-star-programi/ sayfasında ilan edilecektir (İsminin ilan edilmesini istemeyen arkadaşımız lütfen bize yazılı olarak bilgi göndersin).

4- Kabul edilen öğrencilere, aynı gün, TÜBİTAK başvurusunda kullanacağı imzalı kabul belgesi PDF dosyası olarak gönderilecektir.


Sağlıklı ve başarılı günler dileğimizle.     


Görüşme Tarihi: 21 Kasım 2020

Görüşme Saati (başlangıç): 13:00 

Görüşme Bağlantısı:  
https://us04web.zoom.us/j/3975329189?pwd=NjRBWmhBUldQNmJkTlZIcFFkZEhwZz09

Meeting ID: 397 532 9189
Passcode: 8aqXZ3